Konsultacja stomatologiczna dziecięca

Stomatologia w Łodzi

 

Stomatologia i jej specjalna dziedzina, która zajmuje się leczeniem dzieci, nazywa się pedodoncją. Nasz gabinet dentystyczny w Łodzi przy ulicy Wodnej 25 zaprasza na wizyty u doświadczonych stomatologów dziecięcych, którzy oferują leczenie zębów dla najmłodszych pacjentów.

Stomatologia dziecięcia to bez wątpienia największe wyzwanie dla każdego dentysty. W naszym gabinecie w mieście Łódź przyjmuje dentysta dla dzieci, który szczególnie skupia się na stworzeniu przyjaznej atmosfery, która zachęci do regularnych wizyt najmłodszych pacjentów. Dentysta dla dzieci wraz z rodzicami dba o komfort najmłodszych, ograniczając do minimum poziom stresu, jaki może towarzyszyć im podczas wizyt stomatologicznych.

Stomatologia dziecięca w naszej przychodni przy ulicy Wodnej 25 w Łodzi na to nie tylko leczenie próchnicy kolorowymi wypełnieniami i wpajanie zasad dbania o higienę jamy ustnej. W ramach naszych usług dentystycznych proponujemy także zapisanie dziecka na tzw. wizytę adaptacyjną. Polega ona na spotkaniu z naszym dentystą dziecięcym nie w celu wykonania zabiegu, lecz zaznajomienia małego pacjenta z gabinetem oraz używanymi narzędziami. W ten sposób dziecko poczuje się bezpiecznie i w przypadku ,,prawdziwej’’ wizyty nie będzie się bało na sam widok fotela dentysty.